• تاریخ : ۱۳ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : فیلم

image_13960413730_malaria

موبایل تی‌وی: «مالاریا» آخرین ساخته پرویز شهبازی است که بهمن ۹۴ در سی‌وچهارمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و تا کنون در ۲۵ جشنواره جهانی نیز شرکت کرده، اما هنوز خبری از رونمایی عمومی آن نشده است.

به گزارش موبایل تی‌وی: مسعود ردایی تهیه‌کننده این فیلم که در ماه‌های گذشته همکاری دیگری را با شهبازی آغاز کرده، از پیگیری شرکت فیلمیران برای رونمایی فیلم این فیلم خبر می‌دهد. مسعود ردایی تهیه‌کننده و پرویز شهبازی نویسنده «چشم عروسک» تازه‌ترین پروژه سینمایی رسول صدرعاملی هستند؛ فیلمی که پیش تولید آن از روز گذشته آغاز شده و احتمالا تا یک‌ماه آینده وارد مرحله تولید می‌شود. این در حالی است که تکلیف رونمایی عمومی فیلم «مالاریا» که حاصل همکاری قبلی ردایی و شهبازی بوده، هنوز مشخص نشده است.

ردایی در این‌باره می‌گوید: «در حال حاضر فیلمیران که پخش «مالاریا» را بر عهده دارد پیگیر رونمایی عمومی این فیلم است. البته پیش از قطعی شدن زمان رونمایی فیلم، ما نیازی به حاشیه‌سازی درباره این ماجرا نداریم. گاهی اوقات می‌بینم که برخی از تهیه‌کننده‌ها از رونمایی فیلم در تاریخ مشخصی خبر می‌دهند اما واقعا این‌طور نیست. هر فیلم باید در نوبت رونمایی قرار گیرد و قرارداد ببندد، بعد از آن‌هم باید فیلم قبلی از روی پرده پایین بیاید و در واقع یکی هفته قبل از پایین آمدن آن، زمان دقیق رونمایی فیلم بعدی مشخص می‌شود.» ردایی درباره طولانی شدن زمان رونمایی «مالاریا» نیز این‌طور توضیح می‌دهد: «سال گذشته ۱۵ دی‌ماه زمان رونمایی فیلم «مالاریا» اعلام شده بود اما با توجه به این‌که زمان نمایش عمومی فیلم با جشنواره فجر تداخل داشت از رونمایی در این زمان انصراف دادیم. طبق قانون بعد از انصراف از این نوبت، باید شش ماه برای این‌که دوباره در نوبت قرار بگیریم صبر می‌کردیم که این زمان تا پایان خردادماه به اتمام رسید و همان‌طور که گفتم در حال حاضر شرکت فیلمیران پیگیر رونمایی عمومی «مالاریا» است.»
این تهیه‌کننده در ادامه درباره موفقیت‌های بین‌المللی آخرین ساخته شهبازی نیز این‌طور می‌گوید: «فیلم «مالاریا» تا کنون سه جایزه از جشنواره‌های جهانی کسب کرده و تا امروز در ۲۵ جشنواره بین المللی از جمله جشنواره ونیز که هم‌تراز جشنواره کن است، حضور داشته است. در واقع بیشترین افتخارات یک فیلم ایرانی بعد از «فروشنده» در سال‌های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ متعلق به «مالاریا» است.»
به گفته ردایی این فیلم قرار است رونمایی بین‌المللی نیز داشته باشد که جزئیات آن در آینده اعلام می‌شود. ساعد سهیلی، ساغر قناعت، آذرخش فراهانی، آزاده نامداری، علی استادی و سیامک ادیب از جمله بازیگران این فیلم هستند. فراهانی برای بازی دراین فیلم نامزد دریافت جایزه بهترین نقش مکمل مرد در سی‌وچهارمین جشنواره فیلم فجر شده بود.


آذرخش فراهانی آزاده نامداری پرویز شهبازی چشم عروسک ساعد سهیلی فروشنده مالاریا مسعود ردایی


در حال بررسیimage_13960412160_kargarsadehniazmandim8

موبایل تی‌وی: فیلم سینمایی «کارگر ساده نیازمندیم» ساخته منوچهر هادی‏ با بازی آتیلا پسیانی‏، یکتا ناصر، …

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما