• تاریخ : ۳ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : فیلم

6323707_672

موبایل تی‌وی: «ملکه زنبورها» جدیدترین فیلم علی محمد قاسمی در مقام کارگردانی است.

به گزارش موبایل تی‌وی: علی محمد قاسمی کارگردان سینما در خصوص جدیدترین فعالیت خود گفت: فیلمبرداری اثری با نام «ملکه زنبورها» را به پایان رساندیم. این فیلم قصه عشق و شرم نسلی است که آرزوهایشان برآورده نشده و دست به هر کاری می‌زنند تا عقده‌های مانده بر ذهنشان به وقوع بپیوندد و نسلی امروزی‌تر که با اتکا و اعتماد به نسل مسن تر در پی اثبات صداقت و پاکی خود است. برای رسیدن به آرامش و عشق، هر دو اما به دو گونه مرگ می‌اندیشند. وی افزود: پس از دریافت پروانه ویدئویی، در سواحل منطقه جوکندان تالش کار فیلمبرداری آغاز و طبق برنامه‌ریزی انجام شده تا پایان اردیبهشت به اتمام رسید.
گفتنی است عوامل این فیلم عبارتند از:
نویسنده: مهدیه حسینی، علی محمد قاسمی،اعظم نجفیان، تهیه‌کننده، کارگردان، مدیر فیلمبرداری: علی محمد قاسمی، بازیگران: محمود نظرعلیان، آوا درویشی، امیر شکرگزار، محبت قاسمی، اقبال بهاری،‌ بازیگردان و دستیار کارگردان: پیمان مقدمی، برنامه ریز: اعظم نجفیان، دستیار فیلمبردار: کیوان محمدی‌نژاد، مدیر تولید و عکاس: مریم فخیمی، دستیار تولید: سیف الله فیضیان، طراح صحنه: علی محمد قاسمی، دستیار صحنه: حامد آزاد، طراح لباس: نوید بهتویی، مانا یزدانی امیری، صدا: بهروز شهامت.
این فیلم پس از فیلم های سینمایی «یادداشت بر زمین» و «فیلم سگ و دیوانه عاشق» که هنوز به نمایش عمومی درنیامده اند، سومین فیلم علی محمد قاسمی در مقام تهیه کننده و کارگردان است.


آوا درویشی اقبال بهاری امیر شکرگزار علی محمد قاسمی محبت قاسمی محمود نظرعلیان ملکه زنبورها


در حال بررسی6408320_470

موبایل تی‌وی: ارسلان امیری فیلم سینمایی «زالاوا» را به تهیه‌کنندگی مستانه مهاجر جلوی دوربین می‌برد. به …

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما