• تاریخ : ۱۳ام شهریور ۱۳۹۶
  • موضوع : فیلم

دریافت فیلم: شورای صنفی رونمایی به پاس روز ملی سینما و رشادت‌های مدافعین وطن کلیه سینماها را از تاریخ ۱۹ شهریورماه تا پایان هفته دفاع مقدس نیم بها اعلام کرد.

به گزارش دریافت فیلم، شورای صنفی رونمایی تصمیم گرفت به مناسبت روز ملی سینما و رشادت‌های مدافعین وطن کلیه سینماها از تاریخ ۱۹ شهریورماه تا پایان هفته دفاع مقدس جشنواره «نیم بها» برگزار کند.  

در بیانیه شورا صنفی رونمایی آمده است: سینما زنده است به دیده شدن. زنده است به ارتباط تنگاتنگ با همه مردم، به منظور ارج نهادن به حضور و تکریم مخاطب با هدف ایجاد شرایطی برای پیوند قوی‌تر مردم با هنر هفتم.  

نظر به این مهم با اتفاق حداکثری آراء، در شورای صنفی نمایش مصوب و مقرر گردید به مناسبت «روز ملی سینما» با هدف ایجاد بستر و شرایطی مطلوب برای همه اقشار جامعه «جشنواره سراسری بلیت نیم بهاء»  در تمام سینماهای کشور برگزار شود. این جشنواره به یمن روز ملی سینما، از نوزدهم شهریورماه جاری آغاز و به پاس رشادت‌های مدافعین وطن در داخل و خارج از مرزهای ایران اسلامی تا پایان هفته دفاع مقدس ادامه خواهد داشت. این اقدام بزرگ عزمی ملی و همه جانبه را مطالبه خواهد داشت. به این طریق از تمامی رسانه‌های محترم می‌خواهیم در خصوص اطلاع رسانی و در این اقدام ملی برای سینما و برای مردم ما را همراهی نمایند.  

پیشاپیش قدردان همگامی صمیمانه یکایکتان هستیم.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما