• تاریخ : ۱۸ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : فیلم

دریافت فیلم: به گزارش ایسنا، برادران محمودی که پیشتر فیلم‌های «رفتن» و «چند متر مکعب عشق» را ساخته‌اند، در روزهای آینده سریال «سایه‌بان» را کلید خواهند زد.

به گزارش دریافت فیلم، امین تارخ، آزیتا حاجیان، بهزاد فراهانی، علی اوسیوند و پریوش نظریه به عنوان بازیگران سریال برادران محمودی معرفی شدند.


   

در چکیده ماجرا این سریال آمده است: «سایه‌بان قصه زندگی امروز ما و شماست؛‌ دو رفیق که در منطقه‌ای کارگر نشین بزرگ شده‌اند، تا پای جان تلاش می کنند که چراغ خانه هایشان را روشن نگه دارند. ایستاده اند در برابر سرنوشت سرکش. عشق و ایمان ، خون می شود در رگهایشان تا از پا نیفتند و دلخوش بمانند به رحمت خدا و فرداهای بهتر. اما زخمی در راه است؛ زخمی که سنگ محکیست برای رفاقت دیرینه شان …»

پس از یک سال که از نگارش سناریو سایه‌بان می‌گذرد از ابتدای امسال پیش تولید رسمی سریال سایه بان شروع شده است در حال حاضر برادران محمودی انتخاب بازیگران و عوامل اصلی سریال خود را به پایان رسانده‌اند و بزودی عوامل اصی سریال معرفی خواهند شد. آنها از ۲۰ تیر ماه تولید سریال را آغاز خواهند کرد. سایه‌بان محصول گروه فیلم و سریال شیکه دو سیما است.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما